• Terasa
  • Tenis
  • Volejbal
  • Futbal / Beach socer
  • Speed bedminton
  • Sauna
  • Ubytovanie
  • Bazen

Majstrovstvá Slovenska v beachvolleyballe

U20 (juniorky, juniori)


TJ Slávia TU Zvolen – volejbalový oddiel

v spolupráci s SVF, SBVA a mestom Zvolen

 

Termín: 23. – 24.júna 2009 (utorok – streda)
Miesto: Zvolenská priehrada – Orlík

Info: www.svf.sk, www.sbva.sk


>> Výsledky dievčatá <<
>> Výsledky chlapci <<Kuviková s Nociarovou potvrdili svoje kvality

Majsterkami Slovenska v plážovom volejbale dievčat do 20 rokov sa zaslúžene stali domáce Zvolenčanky.

Zvolenská priehrada, športový areál Orlík, bol uplynulý týždeň aj hostiteľom Majstrovstiev Slovenska v plážovom volejbale chlapcov a dievčat do 20 rokov.
Domáci volejbalový oddiel TJ Slávia TU Zvolen na podujatí reprezentovali dvojice Katka Kuviková – Magdaléna Nociarová, úspešné reprezentantky Slovenska, Evka Eleková – Maja Osvaldová a Monika Melišková – Martina Tomková.
Suverénnym spôsobom v kategórii dievčat, kde nenašli premožiteľa, vyhrala práve domáca dvojica Kuviková – Nociarová, ktorá získala majstrovský titul. Po veľmi dobrom výkone skončila na 3.mieste aj dvojica Eleková-Osvaldová.
„Sme veľmi šťastní, že naše dievčatá, aj keď počasie tejto akcii neprialo, dokázali potvrdiť, že sú momentálne najzohratejším párom v tejto kategórii. Zaslúžene tak aj tento rok budú reprezentovať Slovensko,“ neskrýval radosť tréner úspešných Zvolenčaniek Erik Selecký a dodal: „Pre dievčatá to bolo dosť náročné, keď museli skĺbiť študijné povinnosti so športovými najmä v závere školského roka. Veríme, že nastúpený trend v TJ Slávia TU Zvolen, kde preferujeme kombináciu šestkového volejbalu s plážovým, nám prinesie podobný efekt aj v blízkej budúcnosti.“


Výsledky - dievčatá U20: 1. Kuviková – Nociarová (Zvolen), 2. Šajmovičová – Čizmáziová (Bratislava), 3. Eleková – Osvaldová (Zvolen), chlapci U20: 1. Michalovič – Herich (Malacky – Revúca), 2. Kempa – Štoder (Žilina), 3. Hriňák – Leškanič (Humenné).

(DV)

 

045 / 5362110
0907 324 262 / 0905 856 907

UbytovanieNaSlovensku.EU

Ubytovanie Zvolen pozýva na vstup do krásneho Zvolenského zámku, prechádzku k Pustému hradu aj poučnú návštevu Lesníckeho a drevárskeho múzea. Ak vás zláka ubytovanie Banská Bystrica, môžete spoznávať historické centrum krajského mesta alebo sa okúpať v areáli Aqualandu. A nezabúdajte, tá najlepšia dovolenka na Slovensku vás očakáva na serveri Ubytovanienaslovensku ;)